Vakantiehuis in het bos nabij Epe voor max. 6 personen

Vervelen is er in de prachtige omgeving rond Epe niet bij. De uitgestrekte landschappen en unieke dorpen zorgen voor een optimale ervaring. Daarnaast zorgt een vakantiehuis in deze streek huren tot een perfecte combinatie!
Het vakantiehuis in Epe nabij het bos
Dit vrijstaand Fins chalet voor 6 personen beschikt over een woonkamer met goed meubilair, TV en stereoset. Tevens is er een open keuken met vaatwasser, combimagnetron en Senseo koffiezetter. In de tuin van dit kindvriendelijke chalet staat een trampoline, een speeltoestel met schommels, een glijbaan en ook nog een zandbak. Uw kinderen vermaken zich hier opperbest. En na de gedane inspanningen heerlijk uitrusten op de half overdekte veranda “relaxen tussen het groen". Het chalet is gelegen in de schaduw.
Daarnaast is het vakantiehuis van alle gemakken voorzien. Er is namelijk ook een badkamer met douchehoek, wastafel en toilet. De badkamer is tevens elektrisch verwarmd. In de woonkamer vindt u een zit- en eethoek met TV. Roken is niet toegestaan in het chalet, huisdieren zijn toegestaan op aanvraag.
Wat is er in de omgeving te doen?
In deze uitgestrekte omgeving valt genoeg te beleven. Kom volledig tot rust bij de Veluwse Bron, of breng een bezoek aan Koningin Julianatoren. Daarnaast zijn er in deze omgeving ook prachtige fiets- en wandelroutes te vinden. In het dorp Epe zelf is ook genoeg te beleven, zoals leuke kraampjes en braderieën. Een dagje shoppen? Grotere steden zoals Apeldoorn en Zwolle zijn gemakkelijk te bereiken.
Wilt u het vakantiehuis in Epe huren?
Het vakantiehuis is online gemakkelijk te huren. Via de moderne kalender kunt u zien wanneer het vrij is en kunt u ook aanklikken welke dagen u wilt boeken. In de prijs zitten, heel overzichtelijk, de extra kosten al inbegrepen, zoals boekingskosten en schoonmaakkosten. Heeft u interesse? Dan wensen wij u alvast een fijne vakantie toe!