Comfort bos chalet in Epe voor max. 4-6 personen

Gelegen op één van de mooiste plaatsen in Nederland vindt u deze comfort bos chalet voor een vakantieverblijf voor een gezelschap van 4-6 personen. Het chalet is gelegen in het mooie buitengebied van Epe, het bosrijke, pittoreske dorpje op de Veluwe. De ligging in een rustig bospark garandeert u een aangename vakantie. Geniet van de rust, privacy en het comfort van dit mooie chalet.
De comfort bos chalet in Epe
Dit is één van onze klassieke vakantie chalets vrijstaand met gazon en terras. Het chalet heeft een ruime moderne woonkamer met een hoekbank, eethoek en een digitenne TV ontvangst. Daarnaast is er een modern en compleet ingerichte open keuken aanwezig, inclusief vaatwasser en magnetron. Twee slaapkamers zijn voorzien van twee enkelbedden en kast ruimte de derde slaapkamer heeft een gekruist stapelbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel, en een separaat toilet. De chalets zijn verwarmd met een ringverwarming. Parkeren is mogelijk in de directe omgeving. De tuin heeft een leuk terras met tuinmeubilair waar u heerlijk kunt vertoeven. Chalet is half zonnig gelegen. De wifi is tegen betaling. Huisdieren zijn toegestaan op aanvraag, roken niet! Speeltuintje op loopafstand van dit chalet.
Het chalet is vanwege zijn ruimte zeer geliefd bij senioren en jonge gezinnen. De locatie van het vakantiehuis is ook een startpunt voor mooie wandel- en fietstochten in de Veluwse bossen. Plaatsen als Elburg, Apeldoorn en Harderwijk liggen op een relatief korte afstand.
In de omgeving van dit heerlijke vakantiehuis is veel te doen. Denk aan Koningin Julianatoren, De Veluwse Bron en het Kroondomein. Er zijn in de omgeving ook talrijke mooie fietsroutes en wandelroutes te vinden. Daarnaast is er in het dorp Epe ook genoeg te doen, zoals kraampjes, fanfares en braderieën. Op een kwartiertje rijden bevindt zich Zwolle, een gezellige stad met een groot winkelcentrum en enkele musea die de moeite waard zijn. Ook Apeldoorn is goed te bereiken vanaf Epe, natuurlijk de stad waar u de Apenheul kunt bezoeken en Paleis het Loo. Als u een half uurtje rijdt, bent u bij het beroemde Openluchtmuseum in Arnhem.
Het vakantiehuis is online zeer gemakkelijk te huren. Via de overzichtelijke kalender kunt u zien wanneer het vrij is en aanklikken welke dagen u wilt boeken. Bij interesse wensen wij u alvast een fijne vakantie toe!
Tip: bent u met meer personen, huur dan huisjes HOI 124 en 127 erbij! De chalets staan bij elkaar op het autovrije geitenweitje
Let op: I.v.m. de huidige energieprijzen zijn wij genoodzaakt om extra kosten in rekening te brengen. Deze bedragen € 10 per nacht per accommodatie. Daarnaast vragen wij u zuinig om te gaan met de verwarming en electra.
Inrichting is netjes. De tuin groot met veel privacy
Andre
Omheinde tuin, veel privacy, goed vertoeven.
Peter